Garść informacji (kontakt)

E-mail: kamykisnu@gmail.com

Kilka słów o mnie
Na ramieniu noszę torbę, w torbie portfel, a w nim dowód osobisty, z którego moglibyście dowiedzieć się, że jestem kobietą, mam niebieskie oczy, urodziłam się w ostatnich dniach 1988 roku i mieszkam w Kątach Opolskich. Z dokumentów uznawanych czasem za ważne posiadam (na dnie szafy) dyplom licencjata z filologii polskiej (specjalność: lingwistyka kulturowa, pieczęć Uniwersytetu Wrocławskiego, zdjęcie z szerokim uśmiechem, który wymusił na mnie fotograf po wyrzeczeniu słów następujących: „W tym szaleństwie jest metoda”).

O blogu, na którym jesteśmy
Założyłam ten blog pierwszego stycznia 2010 roku. Nie byłam pewna, czy będę go długo prowadzić, ale okazało się, że polubiłam to miejsce. „Pod namiotem życia”, bo taką obmyśliłam nazwę, jest dość niejednorodnie. Składuję tu różne cytaty, fotografie, kolaże czy wiersze. Co jeszcze? Impresje codzienne stanowią wpisy zakorzenione w codzienności. Lekturowe cienie traktują o książkach. Michaszki to zapisy rozmów z moim bratem, a Szkice — dłuższe niejednolite teksty. Chciałabym, by była to jakaś przestrzeń wolności, przypominania, dzielenia się. Miejsce, które się zmienia. Jak świat. Jak czas. Jak ja.

Inne przestrzenie
Prowadzę też Jednozdaniowy eksperyment literacki. W jego ramach postanowiłam zapisywać myśli jak najzwięźlej (tytuł + jedno zdanie), zagęszczać znaczenia, sprawdzać pojemność zdania. Rzadko jednak zamieszczam tam wpisy, wolę sposób tradycyjny: pisanie w zeszycie.

Zaproszenie
Zatem zapraszam. Rozgośćcie się. Namiot już rozbity, a nocą widać gwiazdy…

13 myśli nt. „Garść informacji (kontakt)

 1. Hello dear,
  thank you for the Like!
  Cannot read your stuff due to the language barrier :-( shame for me!
  Have a sweet evening.
  Momo

 2. Świetne zagajenie, to znaczy, jego sposób podania wspiera moją percepcję :) Będę tu zaglądać!

 3. Serdecznie gratuluję zauważenia „Ucieczki do nieba”. Marzę o młodych, ambitnych polonistach, którzy pisaliby o tej książce. Marzę o takich, którzy za kryterium wyboru tematu pracy nie czynili tego, „czy są opracowania”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: